BSZC
Kós Károly Építő-, Fa- és Szolgáltatóipari
Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
KKT
Békéscsabai Szakképzési CentrumBéKSZI Trefort Ágoston Műszaki TagiskolájaBéKSZI Zwack József Kereskedelmi és Vendéglátóipari TagiskolájaBéKSZI Kós Károly Építő-, Fa- és Szolgáltatóipari TagiskolájaBéKSZI József Attila Kollégiumi Tagintézménye Kb-TISZK intézmény


Nyomtatható változat

 

Fogadó órák
2016/2017. tanév
 
Név A hét B hét
Nap Időpont Nap Időpont
Balog Istvánné Hétfő 11:25 - 12:10 Hétfő 13:25 - 14:05
Benkőné Andó Hajnalka Péntek 08:40 - 09:25 Hétfő 10:30 - 11:15
Csikós Ádám Hétfő 10:30 - 11:15 Hétfő 10:30 - 11:15
Csomós Éva Szerda 08:40 - 09:25 Szerda 08:40 - 09:25
dr. Nagyné Nyíri Judit Hétfő 07:45 - 08:30 Hétfő 07:45 - 08:30
dr. Vad Tamás Hétfő 08:40 - 09:25 Csütörtök 08:40 - 09:25
Dudásné Sándor Judit Csütörtök 10:30 - 11:15 Hétfő 10:30 - 11:15
Éber Klára Szerda 09:35 - 10:20 Kedd 10:30 - 11:15
Eitelné Kapp Rozália Kedd 07:45 - 08:30 Csütörtök 11:25 - 12:10
Eleméry Szilvia Hétfő 08:40 - 09:25 Hétfő 08:40 - 09:25
Hancsák Ilona Edina Kedd 09:35 - 10:20 Kedd 09:35 - 10:20
Illés-Kabai Andrea Péntek 09:35 - 10:20 Péntek 09:35 - 10:20
Kajtor Márton Csütörtök 11:25 - 12:10 Kedd 14:10 - 14:50
Kelemen Zoltánné Szerda 10:30 - 11:15 Kedd 10:30 - 11:15
Kéri-Téglássy Lajos Péter Csütörtök 09:35 - 10:20 Csütörtök 09:35 - 10:20
Kiszel Szabolcs Kedd 11:25 - 12:10 Csütörtök 09:35 - 10:20
Kondacsné Samu Gabriella Szerda 14:10 - 14:50 Csütörtök 12:25 - 13:10
Kovácsné Petri Andrea Kedd 09:35 - 10:20 Szerda 09:35 - 10:20
Krisánné Szőllősi Margit Szabina Hétfő 08:40 - 09:25 Kedd 14:55 - 15:30
Lányi Gáborné Hétfő 14:55 - 15:30 Szerda 13:25 - 14:05
Lestyánné Hricsovinyi Julianna Csütörtök 08:40 - 09:25 Kedd 08:40 - 09:25
Matyuska Ferencné Péntek 07:45 - 08:30 Péntek 08:40 - 09:25
Mihály István Hétfő 10:30 - 11:15 Csütörtök 10:30 - 11:15
Mizó Krisztina Hétfő 08:40 - 09:25 Hétfő 09:35 - 10:20
Nagy Gábor Imréné Péntek 09:35 - 10:20 Hétfő 11:25 - 12:10
Nagy Károly Tamás Kedd 09:35 - 10:20 Péntek 07:45 - 08:30
Nagy Zsigmond Kedd 13:25 - 14:05 Kedd 13:25 - 14:05
Nagyné Krátki Ágnes Kedd 12:25 - 13:10 Szerda 11:25 - 12:10
Nyíriné Almási Margit Szerda 11:25 - 12:10 Csütörtök 10:30 - 11:15
Petrovszki László Kedd 13:25 - 14:05 Csütörtök 12:25 - 13:10
Pocsai László Csütörtök 08:40 - 09:25 Hétfő 09:35 - 10:20
Pocsaji László Zoltán Péntek 09:35 - 10:20 Szerda 11:25 - 12:10
Rácz-Juhos Andrea Szerda 14:55 - 15:30 Szerda 14:55 - 15:30
Schriffert Tamás Szerda 10:30 - 11:15 - -
Schwertner Béla Kedd 11:25 - 12:10 Kedd 12:25 - 13:10
Sipiczki Zoltán Hétfő 14:10 - 14:50 Hétfő 14:10 - 14:50
Stefkovicsné Márta Andrea Kedd 12:25 - 13:10 Szerda 13:25 - 14:05
Szabó Sándor Csütörtök 10:30 - 11:15 Szerda 10:30 - 11:15
Szakács Mária Zsuzsanna Csütörtök 10:30 - 11:15 Csütörtök 10:30 - 11:15
Szász János Csütörtök 14:10 - 14:50 Kedd 11:25 - 12:10
Szerencsi Zoltán Csütörtök 14:10 - 14:50 Csütörtök 14:10 - 14:50
Szokolayné Fejes Edit Kedd 10:30 - 11:15 Kedd 08:40 - 09:25
Tóth Ildikó Kedd 07:45 - 08:30 Kedd 07:45 - 08:30
Zsibrita Dániel Szerda 08:40 - 09:25 Szerda 08:40 - 09:25


Nemzeti Tehetség Program

\ Kós Károly Épít?-, Fa- és Szolgáltatóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája  Tel: +36 66 328-785  Fax: +36 66 325-221 /